Dijital Pazarlama Ajansı Başarı Hikayelerimiz

Gerçekleştirmiş olduğumuz işbirliklerine ait vaka çalışmalarını ve dijital pazarlama ajansı başarı hikayelerimizi bu sayfadan görüntüleyebilirsiniz.

Ajansımız Hakkında Neler Dediler?

Sosyal Medya ve Google Haritalar’da Ajansımız Hakkında Yorum Yapan Kıymetli Müşterilerimiz.

Hakkı Ay
Hakkı Ay
@hakkiiay
Read More
Gözünüzü kapatın ve Sinan bey'e güvenin. Google Ads konusunda işletmemize sağladığı katkıları 140 karaktere sığdırmak imkansız.
Eda Kaya
Eda Kaya
@llaraedakaya
Read More
Instagram reklamları konusunda 51 dijital pazarlama ajansından hizmet aldım. Butiğimde yapmış olduğum satışlar ciddi oranda arttı elinize sağlık.
Özgür Akdoğan
Özgür Akdoğan
@ozgrakdogn
Read More
Uz. Klinik Psikolog olarak hizmet vermekteyim. Google Ads konusunda 51 Reklam Ajansından aldığım hizmet sonucu günde 2 danışan kazanıyorum, teşekkür ederim.
Ümit Özkan
Ümit Özkan
@umitozkann
Read More
E-ticaret firmam için web tasarım hizmeti aldım. Sorunsuz teslim edildi, süreç boyu yardımcı oldular. Sağ olun
Sabri Osmangil
Sabri Osmangil
@sabriiosmangil
Read More
8 aydır Yazılım firmam için 51 Dijital Pazarlama Şirketi ile iş birliği yapıyoruz. Sonuçlardan çok memnunum.
Buğra Dündar
Buğra Dündar
@dundarbugra
Read More
Yerel restorant dükkanım için tanıtım çalışması yaptık. Müşterilerimizde gözle görülür bir artış yaşadık teşekkürler
Ali Altundaş
Ali Altundaş@alialtundas
Read More
Sinan Bey ve ekibinden aldığım dijital reklam çalışmaları ile sitemizde adeta doping etkisi gördük, Allah razı olsun.
Ümit Tunç
Ümit Tunç@umittuncc
Read More
Google Ads reklamları için ödediğimiz paralar bugüne kadar meğer boşa gidiyormuş. Neyse ki 51.com.tr’nin profesyonel ekibi ile tanıştık da bu hatadan çok geçmeden geri döndük. Her şey için çooook teşekkür ederimm
Hande Kaval
Hande Kaval@christopella
Read More
Kişisel sosyal medya hesabım için Sinan Bey ve ekibine güveneceğimi biliyordum. Kısa sürede hesabım adeta bir influencer hesabına döndü, her şey için teşekkür ederim.
Elif Üstün
Elif Üstün@elifustun
Read More
Organik ürünler satan mağazamız için web site tasarımı hizmeti aldık. Gerçekten anlatılanlar kadar varmış gayet soft ve şık bir web tasarımı ile teslim ettiler. Kısmet olursa şimdi de SEO çalışmaları ile birlikteliğimizi sürdüreeğiz
Rıfat Demir
Rıfat Demir@rıfatdemir
Read More
Babamın dijital pazarlamaya karşı hep bir ön yargısı vardı ancak Sinan beyle artık bunu aştık, işimizi resmen dijitalleştirdik. E-ticaretteki siparişlerimize yetişemez olduk. Ne kadar teşekkür etsek az.
Previous
Next
51.com.tr Başarı Hikayeleri PDF

51.com.tr Dijital Pazarlama Ajansı Başarı Hikayelerini Görebileceğiniz Kapsamlı PDF!

Başarı Hikayeleri SSS

Başarı Hikayelerimiz Hakkında Sıkça Sorulan Sorular ve Cevaplarını Ücretsiz Hemen Öğrenin!

Web sitem Dijital Pazarlama Çalışması Yapmak İçin Uygun Mu?

Her web sitesi dijital pazarlama için uygunluk potansiyeline sahiptir. Ancak web siteniz SEO odaklı bir altyapıya sahip değilse bazı optimizasyonların yapılması gerekir. Nitekim bu kapsamda yetkililerimiz sizinle ücretsiz bir toplantı planlamaktadırlar. Bu toplantı dahilinde siteniz ücretsiz bir şekilde analiz edilir. Tüm sonuçlar tüm şeffaflığı ile sizlere sunulur. Daha sonra ise dijital pazarlama stratejisini birlikte belirleriz.

Web Sitemin Google'da Daha Yukarıda Çıkması İçin Ne Yapmalıyım?

Web sitenizin Google’da üst sıralara çıkmasında en hızlı yöntem Google ADS hizmetleri ile olmaktadır. Ancak en verimli yöntem bu mudur? Tartışılır. Zira Google ADS çalışmalarında reklam bütçenizi doğru bir şekilde optimize etmelisiniz. Bunun yanı sıra etkili SEO çalışmalarında da düzenli içerik pazarlaması ile sitenizin üst sıralara çıkmasını sağlayabilirsiniz. Neyse ki şanslısınız, zira alanında uzman 21 kişilik ekiple 51.com.tr olarak hizmetinizdeyiz. İster Google ADS olsun ister SEO çalışması olsun istediğiniz her alanda sizlere hizmet vermek için bir telefon kadar yakınınızdayız.

Dijital Pazarlama Hizmetlerini Ne Kadar Süre İle Almalıyım?

Bunun net bir süresini söylemek mümkün değildir. Zira pazarlamak istediğiniz bir ürün ya da hizmetiniz olduğu sürece dijital pazarlamayı ihmal etmemelisiniz. Her geçen gün çağ gelişiyor ve yeni rakipler ortaya çıkıyor. Dijital pazarlamaya olması gereken önemi vermediğiniz sürece yeni rakipler hızla yerinizi alacaktır. Eskiden dijital pazarlama yapmasanız bile belirli bir süre dijital iziniz arama motorlarında kalıyordu. Ancak günümüzde dijital pazarlama faaliyetlerini durduran bir firma ya da marka kısa sürede dijital varlığını kaybedebilmekte.

Google ADS çalışmaları tamamen strateji ve optimizasyonlar ile yapılan pazarlama çalışmalarıdır. Bu bağlamda yaptığınız çalışmalarda doğru bir analiz ile Google ADS’de ne kadar para harcamanız gerektiği ortaya çıkar. Doğru yapılmayan Google ADS çalışmalarında olağanın üstünde para harcamanıza rağmen verimli sonuçlar alamayabilirsiniz. Bu sebeple önemli olan Google ADS’de önemli olan çok para harcamak değil doğru para harcamak. Google ADS çalışmalarında etkili bir şekilde harcama yaparak verimli sonuçlar almak için ekibimiz ile hemen ücretsiz toplantı planlayabilirsiniz.

Başarı Hikayeleri Soru Cevapları
SEO & Reklam Ajansı 51 Ekibi

51 Dijital Pazarlama Ajansı Olarak Bizi Biz Yapan Değerli Ekip Üyelerimiz!

Dijital Pazarlama Ajansı Blog Yazıları

Dijital Pazarlama Uzmanı Yazar Kadromuzun Titiz ve Kapsamlı Şekilde Oluşturduğu Blog Yazıları!

Info Marketing Nedir?
Info Marketing

Info Marketing, bilgi pazarlaması anlamına gelir ve temelde bilgi ürünlerini (eğitim materyalleri, danışmanlık, e-kitaplar, online...

Devamını Oku >
Web Scraper
Web Scraper

Web scraper, bir web sitesindeki verileri otomatik olarak çeken ve toplayan bir yazılım veya araçtır....

Devamını Oku >

Hizmetlerimize Ait Başarı Hikayeleri

Dijital dünyanın hızla geliştiği günümüz dünyasında firmalar artık çok daha hızlı bir şekilde dijitalleşmeye başlamıştır. Geçtiğimiz dönemlerde herhangi bir firmanın yaptığı en ufak dijital pazarlama çalışması ciddi sorun getirmekteydi. Ancak durum bugün çok farklıdır. Artık her sektörden onlarca marka dijital pazarlamaya gereken önemi fazlası ile vermektedir. Bu durum çok geçmeden dijital dünyanın rekabet ortamını iyice kızıştırmıştır. İstanbul dijital reklam ajansı 51.com.tr, her zaman olduğu gibi bugün de kendine güvenen markaları geleceğe taşımak için profesyonel hizmetler vermektedir. Bugün onlarca firmanın dijital pazarlama süreçlerini etkili bir şekilde yöneten dijital reklam ajansımız 51.com.tr birçok sektörde başarı hikâyesini altın harflerle yazmıştır.

Google ADS Hizmetleri

Google reklamları ile ön sıralara çıkmak isteyen firmalar için profesyonel hizmet sağlayan 51.com.tr Google ADS alanında sektörün en iyisi konumundadır. Nitekim birçok markaya sağladığı değerler sayesinde az maliyetle yüksek verim almayı sağlamıştır. Google ADS başarı hikayelerimizi şekillendiren başlıca uygulamalar:

  • Hedef kitle analizi
  • Hedef bölge analizi
  • Reklam optimizasyonu
  • Anahtar kelime planlama
Dijital Pazarlama Başarı Hikayesi
Dijital Pazarlama Başarı Hikayeleri

SEO Hizmetleri

Google reklamlarına para harcamak yerine uzun soluklu çalışmalar yapmak isteyenlerin bir numaralı tercihi SEO hizmetleri. Müşterilerimiz için yaptığımız SEO çalışmalarında içerik pazarlaması stratejileri, iç – dış ve teknik SEO çalışmaları gerçekleştirdik. Netice itibari ile firmalara katma değerli sonuçlar sunmayı başardık:

  1. Arama motorlarında üst sıralara çıkmak
  2. Hedef kitleye yönelik içerik planlama
  3. Potansiyel müşterilere erişmek

Web Tasarım Hizmetleri

Dijital pazarlamaya ihtiyaç duyan markalar için web tasarım hizmetleri elbette olmazsa olmazlar arasında. Bu noktada teknik ekibimiz ile altyapısı sağlam ve bir o kadar da SEO’ya uygun web çalışmaları gerçekleştirdik. Bu sayede dijital pazarlama çalışmalarında web altyapısını tamamen arama motorların uygun halde tasarlamaktayız. Web tasarım çalışmalarımızda göz önünde bulundurduğumuz başlıca uygulamalar:

  • Responsive tasarım
  • SEO odaklı altyapı
  • Kullanıcı dostu arayüz

Sosyal Medya Yönetimi

Sosyal medya çalışmaları ile müşterilerimizin hedef kitlelerine en doğru yoldan ulaşmalarını sağladık. Ayrıca marka imajını arttırmak, topluluk oluşturmak gibi avantajları da müşterilerimize sunduk. Bu sayede etkili bir sosyal medya yönetimi ile markaların büyümesini sağlıyoruz. 

51 Dijital Pazarlama Ajansı
Oylamak için tıklayın
[Toplam: 1 Ortalama: 5]
Hızlı Teklif Alın