fbpx

Sosyal Medya Reklam Danışmanlığı Hizmeti

Sosyal medya reklam yönetimi çalışmalarında alanında uzman ekibimiz ile hedef kitle analizi, bölgesel hedefleme çalışmaları yaparak markanızın reklam kampanyalarını en iyi şekilde yönetmekteyiz. Sosyal medya reklam danışmanlığı hizmetleri başta olmak üzere birçok dijital medya alanında Google partneri olan İstanbul reklam ajansımız 51.com.tr,  kurumsal reklam yöneticilik anlayışında çağın ilerisinde stratejiler geliştirmektedir. Geleneksel reklam anlayışının ötesinde modern araçları en iyi şekilde kullanarak profesyonel reklam hizmeti veren firmamız ile çalışmak sizlere doping etkisi yaratacaktır. Bu sayede performans odaklı reklam sonuçlarına kısa sürede erişebilirsiniz. 21 kişilik uzman reklam kadrosu ile 51.com.tr bir telefon kadar size yakın.

Ücretsiz SOSYAL MEDYA REKLAM ANALİZİ İçin Hemen Formu Doldur!

Sosyal Medya Reklam Hizmetlerimiz

Sosyal Medya Reklam Danışmanlığı Hizmetimize Ait Bazı Alt Başlıklar.

Metin Yazarlığı

Alanında uzman metin yazarlarımız, satışlarınızı arttırmaya yönelik tetikleyici içerikler üretmektedir.

Hedef Kitle Analizi

Ürünlerinizi doğru kişilerin karşısına çıkarmak için potansiyel müşteri analizleri yapmaktayız.

Yeniden Pazarlama

Reklamlarınız ile etkileşime girmiş potansiyel müşterilerin yeniden karşısına çıkarak satışlarınızı katlıyoruz.

Dönüşüm Sistemi

Elde edilen bütün reklam verilerini depoluyoruz. Bu veriler doğrultusunda daha güçlü reklamlar üretiyoruz.

Video/Görsel Üretimi

Satış yapmaya yönelik, reklam için ideal görsel ve video tasarımlarınızı hazırlıyoruz.

Reklam Optimizasyonu

Dinamik olarak günlük, haftalık ve aylık bazda kapsamlı reklam optimizasyonlarınızı gerçekleştiriyoruz.

Sosyal Medya Reklam Yönetimi Danışmanlığı Nedir? Sosyal Medya Reklam Danışmanı Ne İş Yapar?

Sosyal medya reklam yönetimi hizmeti, reklamlarınızın doğru kişilere ulaştırmak için yapılan çalışmaların bütününü kapsayan bir hizmettir. Google ads hizmetleri gibi bu çalışmalar da doğru bir şekilde yönetilmediğinde doğru sonuçlar alınamaz. Doğru bir şekilde sosyal medya reklam yönetimi gerçekleştirilmediğinde ciddi anlamda zaman ve maddi kayıp meydana gelir bu da işletme için hayati bir kayıptır. Bu sebeple alanında uzman ekibimiz ile birlikte dönemin teknolojik altyapısını kullanarak sosyal medya reklam kampanyalarınız en iyi şekilde yönetilmesi sağlanır. Sosyal medya danışmanlarımız sizin için;

 1. Hedef kitle analizi
 2. Bölgesel hedefleme
 3. Hashtag çalışmaları
 4. Reklam optimizasyonu

gibi hizmetler ile reklamlarınızı yönetir.

Kurumsal Profesyonel Sosyal Medya Danışmanlığı 51

Kurumsal & Profesyonel Sosyal Medya Reklam Hizmeti Neler Yapıyoruz?

Kurumsal sosyal medya reklam hizmetlerinde markaların zaman ve maddi kayıp yaşamadan kısa süre içerisinde verimli sonuçlar elde edilmesiniz sağlamaktayız. Uygun analiz araçlarını kullanarak Instagram, Facebook ve popüler sosyal medya platformlarına ait reklamlarınız en iyi şekilde yönetilir. Böylece hedef kitlenize doping etkisi ile erişebilir ve potansiyel müşteri portföyünüzü bu şekilde genişletmiş olursunuz. %100 performans odaklı sosyal medya reklam çalışmaları ile markanıza değer katarak dijital profilinizin en iyi şekilde gelişmesini sağlarız.

 • Facebook reklam sayfası kurulumu ve optimizasyonu
 • Instagram reklam sayfası kurulumu ve optimizasyonu
 • Hedef kitle analizi
 • Sonuç odaklı reklam stratejisi
 • %100 dönüşüm garantili reklam hizmeti

51 Sosyal Medya Reklam Danışmanlığı ve Reklam Yönetimi

51.com.tr olarak hizmet vermeye başladığımız 20 yılı aşkın süreden beri firmalara her zaman minimum maliyet ile maksimum verim elde etmelerini sağlamaktayız. Bu kapsamda her daim devrin önde gelen teknolojilerini kullanarak markaların hedeflerine ulaşmalarını sağladık. Bu kapsamda geleneksel reklamcılık ile başlayan serüvenimiz sosyal medyanın ortaya çıkması ve gelişmesi ile beraber dijital reklamcılığa dönüşmüştür. Profesyonel reklam yönetimi hizmetleri ile markaların hedef kitlelerine erişmelerini ve müşteri portföylerini büyütmelerini sağlamaktayız. 51.com.tr reklam yönetimi hizmetleri sizlere birçok avantajı da beraberinde getirir. Bu kapsamda sağladığımız başlıca değerler:

 • Ücretsiz ön analiz
 • Periyodik raporlama
 • Doğru kitle hedeflemesi
 • Minimum maliyet maksimum verim
 • %100 Performans garantili çalışma
 • Faturalı sosyal medya hizmeti
Sosyal Medya Reklam Danışmanlığı Hizmeti Nedir?
Sosyal Medya Reklam Fiyatları & Ücretleri

Sosyal Medya Reklam Fiyatları ve Reklam Ücretleri

Sosyal medya reklam fiyatları markaya göre farklı gereksinimlere sahip olduğu için net fiyatlandırma yapılamamaktadır. Sosyal medya fiyatlandırma ve çalışma sürecindeki yol haritamız şu şekildedir:

 1. Öncelikle firmanızın sosyal medya reklamlarınız için ücretsiz ön analiz yapılır
 2. Hedef kitle ve bölge analizi gerçekleştirilir
 3. Uygun reklam stratejisi oluşturulur
 4. Reklam stratejileri belirlendikten sonra markanın reklamlar için ayırdığı bütçeler mercek altına alınır
 5. Reklam stratejilerine bağlı olarak bütçe revizesi gerçekleştirilir
 6. Nihai karar ile birlikte 51.com.tr reklam ve sosyal medya uzmanları aylık fiyatlandırma ile fiyat teklifini firmaya sunar

En iyi Sosyal Medya Reklam Danışmanı Nasıl Seçilir?

En iyi sosyal medya reklam danışmanı kuşkusuz yönetebildiği bütçeler ve bu bütçeler ile elde ettiği sonuçlar değerlendirilerek seçilebilir. Bu bağlamda marka her ne kadar yüksek bütçe ayırsa da doğru sosyal medya reklam yönetimi yapılmadığı sürece verimli sonuçlar elde edilemez. Alanında uzman reklam yönetimi ekibimiz ile birlikte yıllardır milyonlarca liradan oluşan sosyal medya reklam bütçelerini yönetmenin haklı gururunu yaşayarak sizlere garantili reklam yönetimi hizmeti vermekten mutluluk duyarız. Marka – hedef kitle ekseninde belirlediğimiz amaçları kısa süre içerisinde elde etmeyi başarmış ve bugüne kadar yüzlerce firmaya hizmet vermenin mutluluğunu yaşıyoruz.

Sosyal Medya Reklam Hizmeti
İstanbul Sosyal Medya Reklam Yönetimi Uzmanı

Sosyal Medya Reklam Yönetim Hizmetinde Neden 51.com.tr ile Çalışmalıyım?

Google Partneri İstanbul reklam ajansımız 51.com.tr profesyonel reklam yönetimi ve sosyal medya reklam yönetimi hizmetleri ile ön plana çıkmaktadır. Birçok markaya ve isme kurumsal / bireysel ölçekte sosyal medya reklam hizmeti veren 51.com.tr her zaman istatistiki verileri çok iyi analiz etmiş ve doğru metrik değerlerini göz önünde bulundurarak sosyal medya reklam yönetimlerini gerçekleştirmiştir. Ücretsiz analiz ile reklam portföyünüz tamamen analiz edilir ve gerekli optimizasyonlar ile çalışmaya başlanır. Bu strateji ile birçok markayı geleceğe taşıyan markalar arasında siz de isminizi yazdırmak istiyorsanız hemen ücretsiz bir şekilde toplantı planlayabilirsiniz.

Verdiğimiz Diğer Hizmetler;

Sosyal Medya Yönetimi Hizmetleri

Profesyonel sosyal medya danışmanlığı çalışmaları sadece reklam yönetimi olarak algılanmamalıdır. Sonuç odaklı etkili sosyal medya danışmanlığı her yönden sosyal medyanızın ele alındığı çalışmaları kapsar. İstanbul dijital reklam ajansımızda uzmanlarımız tarafından yaptığımız sosyal medya danışmanlığı çalışmalarında;

 • Hesap optimizasyonları,
 • Sosyal medya içerik üretimi,
 • Özel gün paylaşımları,
 • Kişisel sosyal medya danışmanlığı
 • Strateji ve rekabet analizi
 • Özel gün paylaşımları
 • Dikey içerik oluşturma (story)
 • Sosyal medya pazarlama stratejisi
 • Ağ kurulumu ve optimizasyonu
 • Kapak ve profil fotoğrafı
 • Aylık öne çıkan gönderiler
 • Hedef kitle analizi,
 • Facebook ve Instagram reklam oluşturulması ve takibi
 • Şikâyet ve imaj yönetimi
 • Aylık raporlama
 • Maliyet planlaması ile minimum bütçe, maksimum geri dönüş,
 • Sosyal medyada organik takipçi çalışması
Sosyal Medya Yönetimi Hizmetleri
Sosyal Medya Danışmanı Bütçeleri

Sosyal Medya Danışmanı Yönetim Bütçeleri

Sosyal medya danışmanlığında en çok merak edilen ve hakkında endişe duyulan faktörlerden birisi kuşkusuz bütçelerdir. Her sektörün kendine has dinamiği olmasından dolayı birçok firma farklı şekillerde bütçelerini belirliyor. Peki ama bu bütçe neye göre belirlenir? Evet asıl cevabı aranması gereken sorulardan birisi kuşkusuz bu. 51.com.tr olarak en çok üzerinde durduğumuz ve markaları bir yerlere getirirken oluşturduğumuz stratejilerde bütçe çalışmalarına büyük özen göstermekteyiz. Her zaman büyük bir bütçeye sahip olmak önemli değildir. Burada asıl nitelikli olan konu bütçeyi doğru bir şekilde kullanmak olacaktır. İstanbul dijital reklam ve sosyal medya danışmanlığı ajansları arasında en ok tercih edilen markalardan biri olan 51.com.tr olarak istatistik verilerden yararlanarak bütçe belirlemekteyiz.

Sosyal Medya Danışmanlığında Büyük Bütçeler Kullanmak

Sosyal medya reklamlarında her platformun kendi algoritması ve reklam politikaları mevcuttur. Bu yüzden bir platform için belirlediğiniz strateji diğer platform için aynı etkiyi veremeyebilir. Büyük bütçe kullanmak elbette ki avantaj sağlar ancak bu sürekli hale gelmeyebilir. 51.com.tr sosyal reklam uzmanlarımız tarafından geliştirdiğimiz stratejilerde reklam bütçesini yüksek tutmaktan ziyade etkili bir şekilde kullanmaya dikkat etmekteyiz. Bu bağlamda;

 • Ulaşmak istediğiniz hacim,
 • Sektörünüzdeki rakipler ve reklam stratejileri,
 • Ürün ya da hizmetinize olan talep,
 • Marka bilinirliğiniz,

Bu ve benzeri birçok etmen bir arada değerlendirilerek büyük bütçeye göre sosyal medya reklam stratejinizi geliştirmekteyiz.

Büyük Bütçeli Sosyal Medya Reklamları
Düşük Bütçeli Sosyal Medya Reklamları

Sosyal Medya Danışmanlığında Düşük Bütçeler Kullanmak

Sosyal medya danışmanlığı çalışmalarında küçük bütçeye sahipseniz endişelenmenize gerek yok. Zira doğru bir reklam yönetim stratejisi ile küçük bütçeler dahi kullanarak etkili reklam dönüşümleri almanız mümkün. İstanbul reklam ajansı olarak uzman ekibimiz ile birlikte yaptığımız önemli reklam stratejilerinde reklam bütçesini değil verimliliği üzerinde dururuz. Kusursuz reklam modeli için gerekli olan şey bütçe değil etkili ve doğru yöntemlerdir.

 1. Hedef kitle analizi,
 2. Hedef hacim değerlemesi,
 3. Rekabet analizi,
 4. Sektör analizi,

Gibi parametrelerden yararlanarak elde ettiğimiz verilerden strateji geliştiriyoruz. Böylece reklamlarınızı ürün ya da hizmetlerinize ihtiyaç duymayan kullanıcılara göstermek yerine doğru kullanıcıyı hedeflemekteyiz.

Veri Odaklı Sosyal Medya Danışmanlığı

Sosyal medyanın her geçen gün büyümesi ile sosyal medya danışmanlığı da giderek gelişen bir sektör haline geldi. 51.com.tr dijital reklam ajansımız gibi birçok profesyonel hizmet sağlayıcıları olduğu gibi dolandırıcı ya da işini hakkıyla yapmayan kişi ya da kişiler de beraberinde ortaya çıkmıştır. Markaların büyük bir heves ve amaçla yaptıkları sosyal medya reklam çalışmaları bu kişiler nedeni ile büyük bir hüsranla bitmekte. Ancak endişelenmeyin doğru bir reklam ajansı ile sosyal medya reklam danışmanlığında ulaşamayacağınız hedef yok. Reklam ajansımız bu noktada diğerlerinden farklı olarak istatistik verilerine dayanarak reklam stratejileri gerçekleştirmekte. Bu bakımdan her zaman matematiğin ve sayıların gücüne inanmıştır. Evet sayılar yalan söylemez bu yüzden sosyal medya hesaplarınızda etkileşime girdiğiniz kullanıcılardan elde ettiğini veriler aslında sizin en büyük silahınız. Veri odaklı sosyal medya hizmetlerimiz ile kullanıcıların;
 • Hareketleri,
 • En çok etkileşime girdiği içerik türleri,
 • Hedef kitlenizin analizi,
 • Rakiplerinizin analizi,
 • Hacim analizi yapılarak sosyal medya danışmanlığı çalışmaları yapmaktayız.
Veri Odaklı Sosyal Medya Danışmanlığı

Sosyal Medya Reklam Hizmeti Verdiğimiz Platformlar

Hizmet Süreci

Sosyal Medya Reklamları Adım Adım Hizmet Süreci

1. Bütçe Planlaması

Rakipler ile rekabet etmeye ve işletmenizin giderlerine uygun bir bütçe planlaması yaparak yol haritanızı çiziyoruz.

2. Hedef Kitle Analizleri

Markanız için en uygun potansiyel müşteri kitlelerini titizlikle analiz ediyor ve kapsamlı bir araştırma yapıyoruz.

3. Süreç İşleyişi

En özenli şekilde reklam kampanyalarınızı oluşturuyor ve uzmanlarımız tarafından günlük olarak yönetiyoruz

4. Günlük, Haftalık, Aylık Raporlama

Günlük, haftalık ve aylık olarak kapsamlı raporlamalar yapılarak şeffaf bir şekilde süreç yönetimi sağlanır.

Sosyal Medya Hizmeti Başarı Hikayeleri

Büyük Bir Keyif İle İşbirliği Yaptığımız Kıymetli Referanslarımızın Bizim Hakkımızda Yaptıkları Yorumlar!

Ajansımız Hakkında Neler Dediler?

Sosyal Medya ve Google Haritalar’da Ajansımız Hakkında Yorum Yapan Kıymetli Müşterilerimiz.

Oğuzhan Sayar
Oğuzhan Sayar
@o.oguzhansayar
Read More
Yorumlarda okuduğumdan daha başarılı bir reklam uzmanı gerçekten. Sinan Bey’in ve ekibinin ellerine kollarına sağlık.
Alper Kaplan
Alper Kaplan
@alper_kaplan
Read More
Bundan sonra çalışmalarımızın devam edeceğinden hiçbir şüphem yok. O kadar zamandan sonra bu kadar kaliteli bir sosyal medya reklam hizmeti aldım.
Habip Çevik
Habip Çevik
@habiplerin.
Read More
Instagram’da reklam danışmanlık hizmeti aldım. 51 ekibinin hem tecrübesi hem hızı benim istediğimi almada son derece yardımcı oldu. Umarım iş birliğimiz devam eder.
Merve Kılıç
Merve Kılıç
@mervekilic
Read More
Çok ilgili ve hızlı işleyen bir ekibe sahip Sinan Bey. Hem ilgisine hem de ekibine çok teşekkür ederim. Garantili bir reklam yönetimi hizmeti için bire bir.
Nisa Şen
Nisa Şen
@nisasen
Read More
Tam istediğimiz profesyonel hizmete bu ekip sayesinde ulaştık. Teşekkür ederizz…
Yağız Kaan Kulaç
Yağız Kaan Kulaç
@yagizkulacc
Read More
Normalde pek yorum yapan bir insan değilim ama çok kaliteli ve garantili bir destek aldım bu yüzden yorum yapıyorum. Çok teşekkürler emeğinize sağlık.
Şevki Kel
Şevki Kel@sevkikel
Read More
Benim de fazlasıyla memnun kaldığım bir reklam danışmanlığı hizmeti oldu. Elif hanım ve tüm ekibe teşekkürler.
Previous
Next
Kullandığımız Araçlar

Buraya başlığı açıklayan kısa bir açıklama gelecek.

Sosyal Medya Hizmeti Sık Sorulan Sorular

Sosyal Medya hizmetine ait popüler sorular ve cevapları.

Sosyal Medya Danışmanı Ne Demek?

Sosyal medya danışmanı, sosyal medyayı çok iyi şekilde takip eden ve geçmiş dinamiklere olduğu gibi gelecek güncellemelere de oldukça hâkim olan bireysel ya da kurumsal kişi/kişiliklerdir. Bireysel olarak hizmet veren olduğu gibi reklam ajansı olarak hizmet verilmektedir. Sosyal medya danışmanı markaların sosyal medya yönetimlerini ve reklam optimizasyonlarını en iyi şekilde gerçekleştiren profesyonellerdir.

Sosyal Medya Danışmanlığına Yatırım Yapmanın Diğerlerine Göre Avantajı Nedir?

Son yapılan araştırmalar aktif olarak sosyal medya kullanan kullanıcı sayısı 4 milyarı geçtiğini ortaya koydu. Bu dünyanın yarısının sosyal medya kullandığını göstermektedir. Hedef kitlesine kolay bir şekilde ulaşmak ve müşteri potansiyelini arttırmak isteyen bir marka iseniz sosyal medya danışmanlı ve reklamlarına yatırım yapmak son derecede akıllıca olacaktır. 

Hangi Sosyal Medya Platformuna Yatırım Yapmalısınız?

Bunun cevabı hedef kitlenize, ürün ve hizmetlerinize göre değişiklik göstermektedir. Örneğin, herhangi bir marka için sektörel anlamda bazen TikTok ön plana çıkarken başka bir marka için LinkedIn ya da başka bir satıcı için de Instagram daha çok öne çıkmaktadır. Sizin için en iyi ve doğru platformun hangisi olacağını ücretsiz toplantı planlayarak öğrenebilirsiniz.

Instagram Reklam Yönetimi Neyi Kapsar?

Dijital reklam ajansımız başta Instagram olmak üzere birçok sosyal medya alanında aktif çalışmalar yapan bir medya şirketi. Markanın ihtiyaçlarını en iyi şekilde doğru stratejiler ile belirleyerek kısa sürede verim almayı amaçlar. Bununla birlikte;

 • Hedef kitle analizi,
 • Rekabet analizi,
 • Paylaşım stratejisi,
 • Reklam optimizasyonu ve stratejisi,
 • Bölgesel ve kitlesel hedefleme,

Gibi önemli etkenler ile Instagram reklam yönetimini gerçekleştirmektedir.

Reklam Ajansımız TikTok Reklamları için Nasıl Hizmetler Sunar?

TikTok, en az Instagram kadar dünya genelinde yaygı bir şekilde kullanılan bir sosyal platform. Daha çok genç ve orta kesimin yoğunlukta kullanmasının yanında son zamanlarda ileri yaştaki kullanıcılar da TikTok’u aktif bir şekilde kullanmaya başlamışlardır. Bu durum markaların her türlü hedef kitlesine ulaşmak için TikTok’u aktif bir şekilde kullanmaya başlamalarını sağlamıştır. Ücretsiz reklam danışmanlığı toplantısı ile hedef kitlenizi analiz ettikten sonra TikTok’taki kullanıcı bazlı hedef hacmini ölçeriz. Ekibimiz buna göre en iyi sonuçları almanı için;

 • Reklam sayfasının kurulumu,
 • Optimizasyon,
 • Hedef kitle ve bölge ölçeklendirmesi

Çalışmaları ile TikTok reklamlarınız için strateji oluşturarak reklamlarınızı yönetmeye başlar.

Sosyal Medya Reklamları Ücreti Ne Kadardır?

Bütçeye göre sosyal medya reklam çalışmaları yapıldığı gibi sektöre, hedef kitleye ve hedef bölgeye göre de sosyal medya reklam ücretleri değişiklik göstermektedir. Bu bakımdan Öncelikle ücretsiz reklam yönetimi toplantısında sizler için yapacağımız analiz ile ulaşmak istediğiniz hedefinize göre sosyal medya reklam ücretleri sizlere sunularak paket oluşturulur. Bu paket tamamen size ve hedeflerinize göre şekillendirilir. Sosyal medya reklamlarında fiyatı etkileyen unsurlar;

 • Hedef kitle
 • Hizmet sektörü
 • Mevsimsel kampanyalar
 • Hedef bölge
Neden Sosyal Medyada Reklamlarında 51.com.tr’yi Seçmelisiniz?

İstanbul dijital reklam ajansımız 51.com.tr reklam uzmanlarımız ile yaptığımız reklam çalışmalarında veriye dayalı çalışmalar yapmaktayız. Ayrıca periyodik raporlamalar ile birlikte reklam çalışmalarınızı düzenli takip ederek etkilerini gözlemleyebileceğiniz imkânlar sunmaktayız. 20 yılı aşkın reklam sektöründe alanında uzman ekibimiz ile yaptığımız sosyal medya çalışmalarında tüm sektörlerin dinamiğine hâkim çalışmalar yaptık. Milyonlarca lira/dolar/euro reklam bütçesi yönetmeyi başaran reklam ajansımızda yaptığımız çalışmalarda minimum maliyet ile yüksek verimlilik elde etmeyi hedeflemekteyiz.

Sosyal Medya Reklamları Soru Cevapları

Sosyal Medya Reklam Hizmeti Verdiğimiz Sektörler

Kahve İçmeye Bekleriz ☕😊
Sosyal Medya Reklam Hizmeti Alanında Aldığımız Ödüller
Google ADS Danışmanlığı Ödülleri
Ekibimizi Tanıyın

51 Dijital Pazarlama Ajansı Olarak Bizi Biz Yapan Değerli Ekip Üyelerimiz!

Sosyal Medya Blog Yazıları

Sosyal Medya Reklam Yönetimi ile ilgili gelişmeleri ve güncel bilgileri içeren blog yazıları.

No posts found!

Sosyal Medya Reklam Hizmeti PDF

51 Dijital Pazarlama Ajansı olarak Sosyal Medya Danışmanlığı hizmetimize ait gerçekleştirdiğimiz çalışmaları ve süreci baştan sona ele alan kapsamlı PDF dosyası!

51 Dijital Pazarlama Ajansı
Oylamak için tıklayın
[Toplam: 1 Ortalama: 5]
Hızlı Teklif Alın