fbpx

Hakkımızda

51.com.tr, 2001 yılından beri İstanbul’da iki ofis ve 20 kişilik alanında uzman bir kadro ile işini severek yapan bir reklam ajansı olarak hizmet vermektedir. Kurulduğu ilk günden beri medya alanında meydana gelen değişim ve gelişmelere hızla ayak uydurmuş olan reklam ajansımız başta İstanbul olmak üzere tüm Türkiye’de her zaman dijital dönüşümün öncülerinden birisi olmuştur. 

Bu kapsamda kurumsal ya da KOBİ işletme fark etmeksizin markaların adeta dijital dönüşüm ofisi olmuştur. Teknolojik gelişmelere her zaman gereken önemi ve değeri veren reklam ajansımız alanında uzman isimlerle ve teknolojik altyapısı ile her geçen gün işini bir üst seviyeye taşımayı başarmıştır. 

İstanbul reklam ajansımız, dijital pazarlamanın günümüzde geldiği noktada Google reklamlar, Facebook ve diğer sosyal medya reklamları, SEO, içerik pazarlama, web tasarım, sosyal medya yönetimi gibi hizmetler ile dijital pazarlama dünyasında kuralları yeniden yazıyor.

Dijital Pazarlama & Reklam Ajansı 51 Hakkında
Dijital pazarlama & SEO Ajansı 51 Hizmetleri Hakkında

Dijital Pazarlama Hizmetlerimiz

Teknolojik büyümenin günümüzde sağladığı en büyük yararlardan bir tanesi kuşkusuz mesafeyi ortadan kaldırmasıdır. İster basit bir uygulama ister bir web sitesi, isterseniz de bir araç, bugün dünyanın öbür ucundaki müşterileriniz ya da hedef kitleniz ile etkileşime geçmeniz mümkün. Bu sadece tek bir hizmeti kullanarak değil birden fazla pazarlama aracını kullanarak ancak mümkün olabilmekte. Bu kapsamda 51.com.tr, global ya da yerel çapta büyümek, potansiyel müşterilerine erişmek isteyen markalar için tüm pazarlama hizmetlerini eksiksiz ve profesyonel olarak sunmaktadır.

Dijital Pazarlama Ajansımız Ne Zaman Kuruldu?

2001‘de kurulan 51.com.tr, her geçen gün potansiyelinin üstünde çalışma sergileyerek kendisine güvenen işletme ve markaların yüzünü kara çıkartmamıştır. Teknolojik altyapısı, bilgi birikimi ve tecrübeleri ile her zaman rakiplerini geride bırakmayı başaran 51.com.tr, sizi de potansiyel müşterileriniz ile buluşturmak için bir telefon kadar size yakın.

Dijital Pazarlama Ajansı 51 Ne Zaman Kuruldu?
Dijital Pazarlama Ajansı 51 Ekibi Kaç Kişi?

Ekibimiz Kaç Kişi?

Ekibimiz pek çok farklı departmanlara ayrılarak alanında uzman 21 kişiden oluşan bir kadroya sahiptir. Her biri sektörde 10 yıldan fazla deneyime sahip olan çalışma arkadaşlarımız ile web sitenizi dijitalde güçlendirmeye devam ediyoruz. Ekip üyelerimizden bazı örnekler vermek gerekir ise;

  1. Web Tasarım Uzmanları
  2. Reklam Uzmanları
  3. İçerik Yazarları
  4. Sosyal Medya Uzmanları
  5. Dijital Pazarlama Uzmanları
  6. Reklam Yönetim Ekibi

Nasıl Çalışıyoruz?

51.com.tr, net, çözüm odaklı ve yapıcı hizmet anlayışı ile her zaman müşterilerine gereken önemi vererek çalışmaya özen göstermektedir. Ücretsiz bir şekilde planlanan ön görüşme kapsamında markanın ihtiyaç duyduğu hizmetlerin net bir şekilde anlaşılması için analizler yapılır ve yol haritası belirlenir. Bu yol haritası öncülüğünde hizmet kapsamları tespit edilir ve bunların planlanması gerçekleştirilir. En son tarafların haklarının korunması ve hizmette aksaklıkların meydana gelmemesi adına sözleşmeler hazırlanır ve tarafların imzasına sunulur. Böylece profesyonel bir şekilde süreç planı oluşturulur. Daha sonra uzun süren bir yolculuğa yeni markamız ile birlikte çıkıyoruz…

Dijital Pazarlama Ajansı 51 Nasıl Çalışıyor?
Dijital Pazarlama Ajansı 51 Ofisleri Nerede?

Ofislerimiz Nerede?

Dijital pazarlama hizmetlerimizi Türkiye ve global ölçekte yürüten 51.com.tr uzman ekibimizin İstanbul Kadıköy ve İstanbul Ataşehir’de olmak üzere iki fiziksel ofisi bulunmaktadır. Evet bu iki ofiste dünyanın dört bir yanına etkili dijital pazarlama ve reklam hizmeti ile müşterilerimizin satışlarını artırmalarını sağlıyoruz.

Vizyon ve Misyon

Teknolojik gelişmelerin mesafeleri ortadan kaldırması firmalar için farklı gereksinimleri de beraberinde getirmiştir. Değişen dünyada geriden seyretmek yerine bu dünyanın aktörlerinden birisi olmak isteyen markaların yöneldiği dijital pazarlama alanı her geçen gün daha farklı ve gelişmiş bir seviyeye evrilmektedir.

Bu bağlamda 51.com.tr sahip olduğu uzman kadrosu, teknolojik donanımı, bilgi ve birikimleri ile bu firmalara gelecek yolculuklarında onlara eşlik ediyor. Teknoloji çağında dijital dönüşüme ayak uyduramayan isimlerin yok olması yadsınamaz bir gerçektir.

Bu sayede dijital pazarlama hizmetlerine olan ihtiyaç, markaların varlıklarını sürdürmesi için vazgeçilmez bir role sahiptir. Bu yüzden 51.com.tr, tüm profesyonelliği ile markaların dijital dünyadaki yolculuklarında onları deyim yerinde ise buz dağlarına çarpmadan rotalarından şaşırmamalarına ve hedeflerine ulaşmalarını amaçlamaktadır. Böylece onları bir sonraki çağa taşımayı kendine misyon ve vizyon edinmiştir.

Ekibimizi Tanıyın

51 Dijital Pazarlama Ajansı Olarak Bizi Biz Yapan Değerli Ekip Üyelerimiz!

51 Ajansımız Hakkında Neler Dediler?

Sosyal Medya ve Google Haritalar’da Hakkımızda Yorum Yapan Kıymetli Müşterilerimiz.

Orhan Aydın
Orhan Aydın
@o.orhanaydin
Read More
Yeni kurduğumuz bir iş için içerik yazarı arıyorduk. Sinan bey bu konuda bize çok yardımcı oldu kendisi ile uzun süreli bir çalışma yapacağımız konusunda hemfikiriz. Ellerine sağlık.
Fatmanur Köse
Fatmanur Köse
@fatmanurkose
Read More
Farklı dillerden Türkçeye çevrilmesi gereken makalelerimiz vardı. Bu konuda ilk defa bize hem yol gösteren hem yardımcı olan bir kişi ile çalıştık. Çok teşekkürler.
Güray Kara
Güray Kara
@guraykara
Read More
Ben bile bu kadar kısa sürede böyle kaliteli içerik, makale hizmeti beklemiyordum açıkçası. Sinan Bey’e ve ekibine ne söylesem az, çok teşekkür ederim.
Burak Tutkun
Burak Tutkun
@buraktutku.n
Read More
Beraber birkaç iş yaptıktan sonra özgün makale konusunda kendisinin bir numara olduğundan şüphem kalmadı. Kendisine çok teşekkür ederim.
Seher Polat
Seher Polat
@seherpolat
Read More
Benim bütün çeviri işlerimi sorunsuz bir şekilde en kaliteyi ve en uygun fiyata yapan ilk insan oldu kendisi. Kazandıklarınızı sonuna kadar hak ediyorsunuz.
Ali Can Olgun
Ali Can Olgun
@alicanolgun
Read More
Güler yüzlü harika bir editörlük hizmeti almak istiyorsanız Sinan Bey bu işte çok başarılı. Tekrardan teşekkür ederim. Zaten artık iletişim halindeyiz kendisiyle.
Şükran Kut
Şükran Kut@sukrankut
Read More
Web sitem için aldığım makale çeviri hizmetinde hem yol gösterme hem de hız, kalite açısından çok başarılı bir iş oldu. Kendisi ile sadece çeviri için değil başka işler içinde görüşüyoruz.
Previous
Next
Hakkımızda PDF

51.com.tr Dijital Pazarlama Ajansını Kapsamlı Olarak Tanıyabileceğiniz PDF Dökümanı.

Hakkımızda Sık Sorulan Sorular

Hizmetlerimiz Hakkında En Çok Merak Edilen Sorular ve Cevapları.

Dijital Pazarlama Ajansı 51 Ne Zaman Kuruldu?

51 Dijital Pazarlama Ajansı 2001 yılında İstanbul Kadıköy’de Sinan Özler tarafından kurulmuştur. Şuanda 2 adet ofisi 21 kişilik kadrosu ile profesyonel hizmet vermektedir.

51 Dijital Pazarlama Şirketinin Ekibi Kaç Kişi?

Ataşehir ve Kadıköy ofislerimizde, alanında uzman ve tecrübeli toplam 21 ekip arkadaşımız ile birlikte çalışmaktayız.

51 SEO ve Reklam Ajansı Çalışma Sürecimiz Nasıl İlerliyor?

Öncesinde ücretsiz bir web site analizi gerçekleştirerek, planladığımız toplantı kapsamında bu raporu değerlendiriyoruz.

Yaptığımız toplantıda yol haritasını ve gidişatı belirleyerek çalışmalarımıza start veriyoruz.

Düzenli ve kapsamlı raporlamaya önem vererek günlük, haftalık, aylık raporlamalar yapıyoruz.

Bütün bu süreçleri yönetirken iletişime de çok önem veriyoruz.

51 SEO ve Reklam Şirketinin Ofisleri Nerede?

51 SEO ve Reklam Şirketi olarak 2 adet ofisimiz mevcut. Ofislerimiz İstanbul Kadıköy ve Ataşehir ilçelerinde yer almaktadır.

Hakkımızda Soru Cevaplar
SEO Ajansı Blogu

Alanında Uzman Yazar Kadromuzun Titiz ve Kapsamlı Şekilde Oluşturduğu Blog Yazıları!

Info Marketing Nedir?
Info Marketing

Info Marketing, bilgi pazarlaması anlamına gelir ve temelde bilgi ürünlerini (eğitim materyalleri, danışmanlık, e-kitaplar, online...

Devamını Oku >
Web Scraper
Web Scraper

Web scraper, bir web sitesindeki verileri otomatik olarak çeken ve toplayan bir yazılım veya araçtır....

Devamını Oku >
51 Dijital Pazarlama Ajansı
Oylamak için tıklayın
[Toplam: 2 Ortalama: 5]
Hızlı Teklif Alın