Ücretsiz Hemen İletişime Geç!

Dijital Pazarlama Ajansı 51.com.tr İletişim Bilgileri

Kadıköy Ofis

Caferağa, No:4, Küçükmoda Burnu Sk İdea İşlik Merkezi Kadıköy/İstanbul

Ümraniye Ofis

Tavukçuyolu Cad. Hacıbey Sokak No:14 D:5
Ümraniye/İstanbul

Sıkça Sorulan Sorular

Hizmetlerimize Ait En Popüler Sorular ve Cevapları

Dijital Pazarlama Hizmetinin Etkisi Ne Zaman Görülmeye Başlar?

Dijital pazarlama çalışması birçok parametre ve uygulamanın bir araya getirdiği bir etkendir. Bu sebeple her çalışma alanının kendine has özellikleri vardır. Örneğin Google ADS çalışmaları doğrudan kısa süre içerisinde etkisini gösterirken SEO çalışmamaları çok daha uzun vadeli bir iştir. Bu sebeple siteniz ya da markanızın ihtiyaçları ve istekleri doğrultusunda dijital pazarlama çalışması gerçekleştirilir. Ücretsiz analiz toplantısı ile markanızın ihtiyaç duyduğu hizmetleri öğrenmek için hemen iletişime geçebilirsiniz.

Arama Motorlarında Sıralanma Faktörleri Nelerdir?

Arama motorlarında sıralama belli başlı bazı özelliklere göre değişen faktörleri içerir. Bu bağlamda anahtar kelime optimizasyonu, mobil uyumluluk, sayfa yüklenme hızı, web sitenin teknik altyapısı, içerik kalitesi, iç ve dış bağlantılar, kullanıcı deneyimi vb. Özellikler sıralamayı etkilemektedir. Bu faktörler farklı uzmanlık alanları gerektirmektedir. Bu yüzden profesyonel ekibimiz ile buna göre firmalara özenli bir şekilde hizmet vermekteyiz.

SEO Çalışmaları Neden Önemlidir?

Dijital dünyada rekabet her geçen gün daha zorlu hale gelmektedir. Dolayısıyla sizin de ürün ya da hizmetlerinizi tanıtmak ve hedef kitlenize ulaşmak için bu hizmetler dijital pazarlama son derecede önemlidir. SEO çalışmaları ile bu rekabetten geri durmaz ve markanıza ait web sitenin arama sonuçlarında üst sıralara çıkmasını sağlayabilirsiniz. 51.com.tr dijital reklam ajansı SEO çalışmaları ile verdiğimiz hizmetlerde her zaman markaya değer katmayı hedeflemekteyiz. Ücretsiz ön analiz ile başlamak için hemen arayabilirsiniz.

Backlink siteye zarar verir mi?

SEO hizmetlerimiz kapsamında sitenizde yaptığımız backlink çalışmaları kaliteli sitelerden yapılmaktadır. Nitekim SEO uzmanlarımız tarafından siteniz için yaptığımız çalışmada sitenizin kötü değil iyi etkilenmesini amaçlamaktayız. Bu sebeple sitenizdeki backlink çalışmalarımız siteye zarar vermez.

Hizmet Öncesi ve Sonrası Süreç Nasıl İlerliyor?

Hizmet almak adına bize ilk temasları sağladığınızda öncelikle ücretsiz ön analizlerimizi gerçekleştirmekteyiz. Bu analizler doğrultusunda firmanız, rakipleriniz ve altyapınız ile ilgili bilgi sahibi olarak size raporlamaktayız.

 

Akabinde planladığımız toplantı kapsamında yol haritası çıkartılarak çalışmalara başlanır ve hizmet süresi boyunca haftalık-aylık raporlamalar yapılarak süreç şeffaf şekilde yönetilir.

51 Dijital Pazarlama Ajansı
Oylamak için tıklayın
[Toplam: 2 Ortalama: 5]